MNR18ERAPJ302 Rohm
  • Available: 27,944
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR18ERAPJ302 Rohm
    MNR18ERAPJ302 Rohm
    MNR18ERAPJ302 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR18ERAPJ302 is described as RES ARRAY 8 RES 3K OHM 1606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT