MNR18ERAPJ221 Rohm
  • Available: 43,221
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR18ERAPJ221 Rohm
    MNR18ERAPJ221 Rohm
    MNR18ERAPJ221 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR18ERAPJ221 is described as RES ARRAY 8 RES 220 OHM 1606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM