MNR18ERAPJ200 Rohm
  • Available: 33,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR18ERAPJ200 Rohm
    MNR18ERAPJ200 Rohm
    MNR18ERAPJ200 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR18ERAPJ200 is described as RES ARRAY 8 RES 20 OHM 1606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH