MNR18E0APJ200 Rohm
  • More about MNR18E0APJ200 Rohm
    MNR18E0APJ200 Rohm
    MNR18E0APJ200 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR18E0APJ200 is described as RES ARRAY 8 RES 20 OHM 1506. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED