MNR14ERAPJ3R3 Rohm
  • Available: 33,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR14ERAPJ3R3 Rohm
    MNR14ERAPJ3R3 Rohm
    MNR14ERAPJ3R3 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR14ERAPJ3R3 is described as RES ARRAY 4 RES 3.3 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V