MNR14ERAPJ161 Rohm
  • Available: 16,800
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR14ERAPJ161 Rohm
    MNR14ERAPJ161 Rohm
    MNR14ERAPJ161 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR14ERAPJ161 is described as RES ARRAY 4 RES 160 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD