MNR14E0APJ272 Rohm
  • Available: 3,948
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR14E0APJ272 Rohm
    MNR14E0APJ272 Rohm
    MNR14E0APJ272 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR14E0APJ272 is described as RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM