MNR14E0APJ223 Rohm
  • Available: 11,256
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR14E0APJ223 Rohm
    MNR14E0APJ223 Rohm
    MNR14E0APJ223 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR14E0APJ223 is described as RES ARRAY 4 RES 22K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE