MNR14E0ABJ474 Rohm
  • More about MNR14E0ABJ474 Rohm
    MNR14E0ABJ474 Rohm
    MNR14E0ABJ474 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR14E0ABJ474 is described as RES ARRAY 4 RES 470K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM