MNR14E0ABJ160 Rohm
  • More about MNR14E0ABJ160 Rohm
    MNR14E0ABJ160 Rohm
    MNR14E0ABJ160 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR14E0ABJ160 is described as RES ARRAY 4 RES 16 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"