MNR12ERAPJ270 Rohm
  • Lead-Time:
  • More about MNR12ERAPJ270 Rohm
    MNR12ERAPJ270 Rohm
    MNR12ERAPJ270 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR12ERAPJ270 is described as RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM