MNR12ERAPJ221 Rohm
  • Available: 27,944
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR12ERAPJ221 Rohm
    MNR12ERAPJ221 Rohm
    MNR12ERAPJ221 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR12ERAPJ221 is described as RES ARRAY 2 RES 220 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM