MNR12ERAPJ102 Rohm
  • Available: 26,970
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR12ERAPJ102 Rohm
    MNR12ERAPJ102 Rohm
    MNR12ERAPJ102 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR12ERAPJ102 is described as RES ARRAY 2 RES 1K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"