MNR12E0ABJ331 Rohm
  • More about MNR12E0ABJ331 Rohm
    MNR12E0ABJ331 Rohm
    MNR12E0ABJ331 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR12E0ABJ331 is described as RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM