MNR12E0ABJ221 Rohm
  • More about MNR12E0ABJ221 Rohm
    MNR12E0ABJ221 Rohm
    MNR12E0ABJ221 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR12E0ABJ221 is described as RES ARRAY 2 RES 220 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"