MNR04MRAPJ241 Rohm
  • Available: 67,200
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR04MRAPJ241 Rohm
    MNR04MRAPJ241 Rohm
    MNR04MRAPJ241 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR04MRAPJ241 is described as RES ARRAY 4 RES 240 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"