MNR04MRAPJ223 Rohm
  • Available: 55,037
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR04MRAPJ223 Rohm
    MNR04MRAPJ223 Rohm
    MNR04MRAPJ223 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR04MRAPJ223 is described as RES ARRAY 4 RES 22K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"