MNR02MRAPJ560 Rohm
  • Available: 55,944
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR02MRAPJ560 Rohm
    MNR02MRAPJ560 Rohm
    MNR02MRAPJ560 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR02MRAPJ560 is described as RES ARRAY 2 RES 56 OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH