MNR02MRAPJ473 Rohm
  • Available: 67,200
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR02MRAPJ473 Rohm
    MNR02MRAPJ473 Rohm
    MNR02MRAPJ473 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR02MRAPJ473 is described as RES ARRAY 2 RES 47K OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM