MNR02MRAPJ472 Rohm
  • Available: 55,440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR02MRAPJ472 Rohm
    MNR02MRAPJ472 Rohm
    MNR02MRAPJ472 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR02MRAPJ472 is described as RES ARRAY 2 RES 4.7K OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD