MCR25JZHF1300 Rohm
  • Part Number: MCR25JZHF1300
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 130 OHM 1% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 26,858
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MCR25JZHF1300 Rohm
    MCR25JZHF1300 Rohm
    MCR25JZHF1300 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCR25JZHF1300 is described as RES SMD 130 OHM 1% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"