MCH185CN152KK Rohm
  • Part Number: MCH185CN152KK
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: CAP CER 1500PF 50V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM