LTR18EZPJ130 Rohm
  • Part Number: LTR18EZPJ130
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 13 OHM 3/4W 1206 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about LTR18EZPJ130 Rohm
    LTR18EZPJ130 Rohm
    LTR18EZPJ130 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LTR18EZPJ130 is described as RES SMD 13 OHM 3/4W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"