KTR18EZPJ1R8 Rohm
  • Part Number: KTR18EZPJ1R8
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 1.8 OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about KTR18EZPJ1R8 Rohm
    KTR18EZPJ1R8 Rohm
    KTR18EZPJ1R8 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. KTR18EZPJ1R8 is described as RES SMD 1.8 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM