KTR18EZPJ132 Rohm
  • Part Number: KTR18EZPJ132
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 1.3K OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about KTR18EZPJ132 Rohm
    KTR18EZPJ132 Rohm
    KTR18EZPJ132 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. KTR18EZPJ132 is described as RES SMD 1.3K OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ