KTR18EZPJ120 Rohm
  • Part Number: KTR18EZPJ120
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 12 OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about KTR18EZPJ120 Rohm
    KTR18EZPJ120 Rohm
    KTR18EZPJ120 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. KTR18EZPJ120 is described as RES SMD 12 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE