KTR10EZPJ242 Rohm
  • Part Number: KTR10EZPJ242
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 2.4K OHM 5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about KTR10EZPJ242 Rohm
    KTR10EZPJ242 Rohm
    KTR10EZPJ242 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. KTR10EZPJ242 is described as RES SMD 2.4K OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE