KTR10EZPJ1R1 Rohm
  • Part Number: KTR10EZPJ1R1
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 1.1 OHM 5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about KTR10EZPJ1R1 Rohm
    KTR10EZPJ1R1 Rohm
    KTR10EZPJ1R1 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. KTR10EZPJ1R1 is described as RES SMD 1.1 OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM