KTR10EZPJ184 Rohm
  • Part Number: KTR10EZPJ184
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 180K OHM 5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about KTR10EZPJ184 Rohm
    KTR10EZPJ184 Rohm
    KTR10EZPJ184 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. KTR10EZPJ184 is described as RES SMD 180K OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM