KTR03EZPJ8R2 Rohm
  • Part Number: KTR03EZPJ8R2
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 8.2 OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about KTR03EZPJ8R2 Rohm
    KTR03EZPJ8R2 Rohm
    KTR03EZPJ8R2 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. KTR03EZPJ8R2 is described as RES SMD 8.2 OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP