KTR03EZPJ621 Rohm
  • Part Number: KTR03EZPJ621
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 620 OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about KTR03EZPJ621 Rohm
    KTR03EZPJ621 Rohm
    KTR03EZPJ621 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. KTR03EZPJ621 is described as RES SMD 620 OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE