KDZVTR8.2B Rohm
  • Part Number: KDZVTR8.2B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 8.2V 1W PMDU
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about KDZVTR8.2B Rohm
    KDZVTR8.2B Rohm
    KDZVTR8.2B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. KDZVTR8.2B is described as DIODE ZENER 8.2V 1W PMDU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD