KDZVTR6.8B Rohm
  • Part Number: KDZVTR6.8B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 6.8V 1W PMDU
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about KDZVTR6.8B Rohm
    KDZVTR6.8B Rohm
    KDZVTR6.8B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. KDZVTR6.8B is described as DIODE ZENER 6.8V 1W PMDU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)