KDZVTR5.6B Rohm
  • Part Number: KDZVTR5.6B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 5.6V 1W PMDU
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about KDZVTR5.6B Rohm
    KDZVTR5.6B Rohm
    KDZVTR5.6B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. KDZVTR5.6B is described as DIODE ZENER 5.6V 1W PMDU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK