KDZVTR4.7B Rohm
  • Part Number: KDZVTR4.7B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 4.7V 1W PMDU
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about KDZVTR4.7B Rohm
    KDZVTR4.7B Rohm
    KDZVTR4.7B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. KDZVTR4.7B is described as DIODE ZENER 4.7V 1W PMDU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM