KDZVTR3.9B Rohm
  • Part Number: KDZVTR3.9B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 3.9V 1W PMDU
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about KDZVTR3.9B Rohm
    KDZVTR3.9B Rohm
    KDZVTR3.9B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. KDZVTR3.9B is described as DIODE ZENER 3.9V 1W PMDU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM