KDZVTR15B Rohm
  • More about KDZVTR15B Rohm
    KDZVTR15B Rohm
    KDZVTR15B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. KDZVTR15B is described as DIODE ZENER 15V 1W PMDU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"