KDZLVTFTR91 Rohm
  • Part Number: KDZLVTFTR91
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 91V 1W SOD123FL
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about KDZLVTFTR91 Rohm
    KDZLVTFTR91 Rohm
    KDZLVTFTR91 is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. KDZLVTFTR91 is described as DIODE ZENER 91V 1W SOD123FL. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"