KDZLVTFTR130 Rohm
  • Part Number: KDZLVTFTR130
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 130V 1W SOD123FL
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about KDZLVTFTR130 Rohm
    KDZLVTFTR130 Rohm
    KDZLVTFTR130 is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. KDZLVTFTR130 is described as DIODE ZENER 130V 1W SOD123FL. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    View
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA