KDZLVTFTR120 Rohm
  • Part Number: KDZLVTFTR120
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 120V 1W SOD123FL
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about KDZLVTFTR120 Rohm
    KDZLVTFTR120 Rohm
    KDZLVTFTR120 is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. KDZLVTFTR120 is described as DIODE ZENER 120V 1W SOD123FL. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"