GDZT2R8.2 Rohm
  • Part Number: GDZT2R8.2
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 8.2V 100MW GMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 75,316
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about GDZT2R8.2 Rohm
    GDZT2R8.2 Rohm
    GDZT2R8.2 is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. GDZT2R8.2 is described as DIODE ZENER 8.2V 100MW GMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA