GDZT2R6.2 Rohm
  • Part Number: GDZT2R6.2
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 6.2V 100MW GMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 74,090
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about GDZT2R6.2 Rohm
    GDZT2R6.2 Rohm
    GDZT2R6.2 is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. GDZT2R6.2 is described as DIODE ZENER 6.2V 100MW GMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE