GDZT2R4.7 Rohm
  • Part Number: GDZT2R4.7
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 4.7V 100MW GMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 32,256
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about GDZT2R4.7 Rohm
    GDZT2R4.7 Rohm
    GDZT2R4.7 is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. GDZT2R4.7 is described as DIODE ZENER 4.7V 100MW GMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V