FTZ5.6ET148 Rohm
  • Part Number: FTZ5.6ET148
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 5.6V SMD5
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 7,325
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FTZ5.6ET148 Rohm
    FTZ5.6ET148 Rohm
    FTZ5.6ET148 is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Array Diodes category. FTZ5.6ET148 is described as DIODE ZENER ARRAY 5.6V SMD5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM