FTZ4.3ET148 Rohm
  • Part Number: FTZ4.3ET148
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 4.3V SMD5
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 30,692
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FTZ4.3ET148 Rohm
    FTZ4.3ET148 Rohm
    FTZ4.3ET148 is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Array Diodes category. FTZ4.3ET148 is described as DIODE ZENER ARRAY 4.3V SMD5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM