ESR18EZPF5490 Rohm
  • Part Number: ESR18EZPF5490
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 549 OHM 1% 1/3W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about ESR18EZPF5490 Rohm
    ESR18EZPF5490 Rohm
    ESR18EZPF5490 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ESR18EZPF5490 is described as RES SMD 549 OHM 1% 1/3W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM