ESR18EZPF3R30 Rohm
  • Part Number: ESR18EZPF3R30
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 3.3 OHM 1% 1/3W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 224
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ESR18EZPF3R30 Rohm
    ESR18EZPF3R30 Rohm
    ESR18EZPF3R30 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ESR18EZPF3R30 is described as RES SMD 3.3 OHM 1% 1/3W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"