ESR18EZPF27R4 Rohm
  • Part Number: ESR18EZPF27R4
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 27.4 OHM 1% 1/3W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about ESR18EZPF27R4 Rohm
    ESR18EZPF27R4 Rohm
    ESR18EZPF27R4 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ESR18EZPF27R4 is described as RES SMD 27.4 OHM 1% 1/3W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK