ESR18EZPF1330 Rohm
  • Part Number: ESR18EZPF1330
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 133 OHM 1% 1/3W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about ESR18EZPF1330 Rohm
    ESR18EZPF1330 Rohm
    ESR18EZPF1330 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ESR18EZPF1330 is described as RES SMD 133 OHM 1% 1/3W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM