ESR18EZPF12R2 Rohm
  • Part Number: ESR18EZPF12R2
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 12.2 OHM 1% 1/3W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about ESR18EZPF12R2 Rohm
    ESR18EZPF12R2 Rohm
    ESR18EZPF12R2 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ESR18EZPF12R2 is described as RES SMD 12.2 OHM 1% 1/3W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE